Koszyk jest pusty

POZNAJ ŚWIAT

NATUROPATII

omnie-e

Poznajmy Się

Przemysław Stupnowicz

Przebiegłem w życiu ponad 10 tysięcy km a metodą Nordic Walking przeszedłem drugie tyle, wytrenowałem dziesiątki fantastycznych biegaczy i chodziarzy, przygotowuję trenerów do ich pracy. 

Zapraszam na treningi i szkolenia. Jak powiedział mi kiedyś Scott Jurek „czasem najwspanialszy bieg w życiu zaczyna się od włożenia butów i otwarcia drzwi”.

0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Przeprowadzonych Szkoleń

Cennik

  • Konsultacja z naturopatą (w tym online)
    120 zł
  • Zabiegi manualne (60-90 minut z zastosowaniem technik masażu, pinoterapii, baniek, Reiki)
    100 zł
  • Kurs stawiania i masażu bańkami (jednodniowy)
    500 zł

ebook

"Kod Zwycięstwa"

Jak to możliwe że potrafią przebiec sto, dwieście lub nawet trzysta kilometrów bez odpoczynku? Albo pokonują trasę o długości tysiąca kilometrów w dziesięć dni? Wbrew kontuzjom, nawet tym poważniejszym jak pęknięcie kości, wbrew ostrzeżeniom i mimo niedowierzaniu otoczenia, ultramaratończycy porywają się na ekstremalne dystanse – wielogodzinne i wielodniowe zawody albo czasem samotne biegi przez Appalachy czy z Polski do Hiszpanii. Przyjrzeliśmy się im dokładnie – w rozmowach, na zawodach, przy analizach medycznych i studiując uważnie ich osiągnięcia. Okazało się, że superbiegacze mają do opowiedzenia coś więcej niż tylko przepis na dobry trening, wzmocnienie mięśni i kondycji – ich walka z bólem, kryzysami psychicznymi, stresem i zmęczeniem jest uniwersalną receptą na pokonanie swoich własnych słabości.

autorzy:  Przemysław Stupnowicz
Jakub Maciejewski

Opinie

CoMówią Moi Klienci

Uważam, że nic nie jest ważniejsze niż zadowolony klient, dlatego zawsze daję z siebie 100%. Zaufało mi wielu, zaufaj i TY 🙂

Kasia

Profesjonalne podejście instruktora, ogromna wiedza poparta doświadczeniem, prosty i komunikatywny sposób przekazywania informacji, wielki urok osobisty 😁

Arleta

Wspaniały kolega 😊 Trener bardzo wymagający od podopiecznych, ale przede wszystkim od siebie. Polecam 🤗

Dominika

Co tu dużo gadać... 😁 Przemek to konkretny i rzeczowy gość. Treningi i kontakt na wysokim poziomie oraz świetna atmosfera.

Shopping Basket
Zapisz się na kurs
Zapisz się na kurs