Trening mentalny sportowca

Aby generować fenomenalne wyniki, liczy się nie tylko przygotowanie fizyczne. Równie przede wszystkim siła umysłu zawodnika, jego motywacja, upór i wytrwałość, czy charakter. To są prawdziwe cechy sukcesu. Aktywuj swój kurs już teraz i zainstaluj natychmiast sposób myślenia legend sportu!

Jak ważna jest odpowiednia mentalność?

Każda ikona sportu miała wytrenowaną mentalność, jeżeli bowiem aspekt ten pominęła w swojej karierze, jeżeli jej odporność psychiczna nie była dostatecznie mocna, szybko i boleśnie kończyła karierę, lub nie mogła się przebić do czołówki. Twój rozwój jako sportowca już na wstępie kariery powinien być oparty o programowaniu na sukces. Sztaby szkoleniowe zawodników z topów list osiągnięć i płac, są oparte o profesjonalistów uczących umiejętności, jednak sukces zależy od samego zawodnika, czy do treningu mentalnego przykłada dostateczną wagę i go stosuje.

Zawodniku, trenerze! Jeśli chcesz wejść na najwyższy poziom jako zawodnik, bądź jesteś trenerem, który chce zdobyć umiejętności w pracy mentalnej z podopiecznymi, skorzystaj z wiedzy, którą przekazuje Sławomir Luter. To człowiek, który od kilkunastu lat zajmuje się tym tematem, napisał książkę „Trening mentalny sportowca” i stworzył kursy właśnie dla Ciebie 🙂 Link:

https://slawomirluter.pl/szkolenia1/ref/3/
Tagi: Brak

Add a Comment

Musisz być zalogowany by dodać komentarz